SPORTOVNÍ AKCE

baner-Sport-Action-8

Závody v různých sportech dostávají čím dál tím vyšší cíle a jsou obtížnější a obtížnější. Kde se ta hranice zastaví? Nikdo neví. Limitem jsme my samotní 🙂
Jsme tu všichni od toho, abysme tu hranici krok po kroku posouvali dál a výš a proto jsme se rozhodli uspořádat závody na 12 a 24 hodin – v MTB a INLINE.
Nebude to nic lehkého a jednoduchého už vůbec ne. Vždyť na takový závod musí sportovec trénovat, musí mít odhodlání a hlavně psychickou i fyzickou výdrž závod dokončit. Cesta k cíli není pohodová, ale radost z absolvovaného závodu je obrovská. Takovou radost Vám poskytneme v závodě 12 h Race a 24 h Race.
Akce je určena pro závodníky tělem i duší i pro širší veřejnost. Proto jsme zařadili do závodu i trať na 12 hodin. Ten, kdo si netroufne na „celodenní“ akci, vyzkouší dvanáctihodinovku a příště se uvidí 🙂

termín: 8.-9.8.2015
sobota – neděle
místo: Olomouc – Výstaviště Flora
délka závodu:
12 hodin, 24 hodin
termín: 22.-23.8.2015
sobota – neděle
místo: Olomouc – Radíkov FORT č. 2
délka závodu:
12 hodin, 24 hodin
REGISTRACE Trať závodu Propozice Propozice Trať závodu REGISTRACE

Napsat komentář

Web plný sportu a sportovního zboží pro rychlobruslení, volejbal i jiné týmové a individuální sporty. Zabýváme se i organizací sportovních eventů a pronájmem produktů pro zajištění akcí..