TEMPISH Race Olomouc – startovní listina

TEMPISH Race 2015 Propozice Trať závodu REGISTRACE Startovní listina Výsledky

Pro rychlou navigaci si vyber z výše uvedeného menu. Obdelník s červeným pozadím ukazuje aktuální stránku.

TEMPISHTEMPISH RACE Olomouc 2015TEMPISH RACE Olomouc 2015Fossa.cz - svět bruslení

Číslo Příjmení Jméno Ročník Trať Tým Země
1 Kučová Radana 1990 5.200 m, 10.400 m Holešov CZ
2 Horák Martin 1973 10.400 m KBSM Praha CZ
3 Štellmach Ĺubomír 1966 20.800 m Pik Poprad SK
4 Mrázková Soňa 1993 5.200 m / CZ
5 Golc Karel 1989 5.200 m Ostrava !!! CZ
6 Dutszáková Klára 1995 20.800 m CZ
7 Fialová Zuzka 2005 1.300 m IN-LINE VESELÍ CZ
8 Horková Aneta 2001 2.600 m, 10.400 m SSC Otrokovice CZ
9 Pohanka Pavel 1973 10.400 m, 20.800 m Lotrando Brno CZ
10 Geabauerová Kateřina 2005 1.000 m Luigino.cz CZ
11 Salčáková Eliška 2002 1.300 m IN-LINE VESELÍ CZ
12 Minařík Jakub 2007 1.000 m IN-LINE VESELÍ CZ
13 Minařík Antonín 2004 1.300 m IN-LINE VESELÍ CZ
14 Minařík Antonín 1973 5.200 m EPS Kunovice CZ
15 Kočí Jakub 2004 1.300 m IN-LINE VESELÍ CZ
16 Kočí Jarmila 1975 10.400 m IN-LINE VESELÍ CZ
17 Kočí Kateřina 2007 1.000 m IN-LINE VESELÍ CZ
18 Fialová Zuzana 1978 5.200 m IN-LINE VESELÍ CZ
19 Korvasová Petra 1977 5.200 m, 10.400 m, 20.800 m IN-LINE VESELÍ CZ
20 Korvasová Lucie 2003 2.600 m, 10.400 m IN-LINE VESELÍ CZ
21 Korvasová Veronika 2003 2.600 m, 10.400 m IN-LINE VESELÍ CZ
22 Korvas Petr 1977 10.400 m, 20.800 m IN-LINE VESELÍ CZ
23 Pfeiferová Tereza 2001 2.600 m, 10.400 m Powerslide.cz CZ
24 Poplová Michaela 2006 1.000 m Powerslide.cz CZ
25 Popl Matěj 2006 1.000 m Powerslide.cz CZ
26 Pechalová Hana 1971 5.200 m IN-LINE VESELÍ CZ
27 Štěbrová Tereza 2000 20.800 m NOWIS TEAM CZ
28 Kuršová Zuzana 2003 2.600 m, 10.400 m SSC Otrokovice CZ
29 Nemček Marcel 1974 10.400 m SSC Otrokovice CZ
30 Prachárová Monika 2007 1.000 m RTS Praha CZ
31 Prachárová Johana 2007 1.000 m RTS Praha CZ
32 Král Michal 1986 10.400 m, 20.800 m Black Ice CZ
33 Vadinský Pavel 1969 10.400 m Opava CZ
34 Holubec Ondřej 1992 5.200 m / CZ
35 Pecho Michal 1980 5.200 m Som aký som :) CZ
36 Orbesová Adéla 2008 500 m Speedskating club Otrokovice CZ
37 Roubal Jaroslav 1972 10.400 m 4Veselí CZ
38 Mareš Lukáš 2007 1.000 m, 1.300 m KSBM Praha CZ
39 Fajkus Roman 1971 10.400 m, 20.800 m KSB Benátky CZ
40 Jungová Krystýna 2009 500 m IN-LINE VESELÍ CZ
41 Jungová Klára 2007 1.000 m IN-LINE VESELÍ CZ
42 Jung Jiří 1974 20.800 m IN-LINE VESELÍ CZ
43 Cícha Jonáš 2001 2.600 m IN-LINE VESELÍ CZ
44 Varsamisová Thea 2009 500 m IN-LINE VESELÍ CZ
45 Varsamisová Sára 2007 1.000 m IN-LINE VESELÍ CZ
46 Heidenfelder Christine 1957 10.400 m ATSV – Ternitz AUS
47 Heinz H 1959 10.400 m, 20.800 m ATSV – Ternitz AUS
48 Lengl Selina 2003 2.600 m ATSV – Ternitz AUS
49 Lengl Alexander 2001 2.600 m ATSV – Ternitz AUS
50 Leeb Karl 1966 10.400 m, 20.800 m ATSV – Ternitz AUS
51 Šajer Vít 1988 10.400 m, 20.800 m Nový Jičín CZ

2 komentáře u „TEMPISH Race Olomouc – startovní listina“

  1. Poprosím o opravu mena v startovej listine na 20 800 m

    Ďakujem

Napsat komentář

Web dovozce sportovního zboží pro cyklistiku a rychlobruslení. Zabýváme se i organizací sportovních eventů a pronájmem produktů pro zajištění zázemí eventů.