TEMPISH Race 2018 – Výsledky


TEMPISH Race 2018 Propozice Trať závodu REGISTRACE Startovní listina Výsledky

TEMPISHTEMPISH RACE Olomouc 2018TEMPISH RACE Olomouc 2018Fossa.cz - svět bruslení

Výsledky závodu TEMPISH race Olomouc – 11.8.2018 dle tratí

Pod každým soupisem pořadí v závodě nalezneš fotku.
| žáci/čky C – 1000 m | žáci/čky B – 2000 m | žáci/čky A – 3000 m | SPEED 10.400 m -> muži, -> ženy, kadetky |
SPEED 20.800 m -> senioři, -> ženy, -> muži, -> muži U40, -> ženy U50, -> muži U50, -> muži U60, -> muži U70|


Nahoru


Nahoru


Nahoru

TEMPISH race Olomouc – 11.8.2018 – 10.400 m – absolutní pořadí

| 2.Gadek Wojciech (Silesia skating – PL), 1. Zíka Jaroslav (ISC Praha) | 3. Roj Janusz (Silesia skating – PL)|

Nahoru

TEMPISH race Olomouc – 11.8.2018 – 10.400 m – ženy

| 2. Gebauerová Kateřina (Luigino.cz), 1. Gadek Katarzyna (Silesia skating – PL) | 3. Střelecká Michaela (Lipník nad Bečvou)|

Nahoru

TEMPISH race Olomouc – 11.8.2018 – 10.400 m – kadetky

| 2. Gebauerová Kateřina (Luigino.cz), 1. Kvasničková Adéla (Luigino.cz) | 3. Delprete Sofia (FFC Olomouc)|

Nahoru

Nahoru

TEMPISH race Olomouc – 11.8.2018 – 20.800 m – absolutní pořadí

| 2.Pražma Miroslav (Not Last Place), 2. Zíka Jaroslav (ISC Praha) | 1. Gadek Wojciech (Silesia skating – PL)|
Tento závod skončil velmi zajímavě, kdy Mirek Pražma a Jarda Zíka projeli cílovou páskou ve stejný okamžik a tudíž jim oběma patří 2. místo.

Nahoru

TEMPISH race Olomouc – 11.8.2018 – 20.800 m – ženy

2. Vágner Gabriela (ELA-Gabriela) | 1. Duspivová Hana (Tempish Inline Team) | Gadek Katarzyna (Silesia skating – PL)

TEMPISH race Olomouc – 11.8.2018 – 20.800 m – kategorie senioři

| 1. Pražma Miroslav (Not Last Place) | –

Nahoru

TEMPISH race Olomouc – 11.8.2018 – 20.800 m – kategorie U40

2. Volek Martin (Tempish Heartbeat Inline) | 1. Pronobis Mateusz (Silesia skating – PL) | 3. Koziarz Artur (Silesia skating – PL)

Nahoru

TEMPISH race Olomouc – 11.8.2018 – 20.800 m – kategorie U50 – ženy

2. – | 1. Gadek Katarzyna (Silesia skating – PL) | 3. –

Nahoru

TEMPISH race Olomouc – 11.8.2018 – 20.800 m – kategorie U50

2. Roj Janusz (Silesia skating – PL) | 1. Gadek Wojciech (Silesia skating – PL) | 3. –

Nahoru

TEMPISH race Olomouc – 11.8.2018 – 20.800 m – kategorie U60

2. Styblík Zbyněk (Kvarteto+) | 1. Zíka Jaroslav (ISC Praha) | 3. Silvestr Németh (Tempish Inline Team)

Nahoru

TEMPISH race Olomouc – 11.8.2018 – 20.800 m – kategorie U70

2. Jiří Kříž (Bruslárna) | 1. Vinduška Vladimír (Kvarteto+) | 3. Kaňovský Josef (Kvarteto+)

Nahoru

Web dovozce sportovního zboží pro cyklistiku a rychlobruslení. Zabýváme se i organizací sportovních eventů a pronájmem produktů pro zajištění zázemí eventů.