events

Events – společenské nebo sportovní akce malého či velkého charakteru lze plánovat podle data konání, ale to je někdy v nesouladu s počasím. Proto se eventy neobejdou bez zastřešení. Nabízíme zastřešení pomocí party stanů, velkostanů nebo dřevěných stánků. Stavíme na zkušenostech a proto můžeme nabídnout i služby event manažera, který se postará o bezpečnost a správné postavení zastřešení.

Party stany

Nůžkový stan Oakley

Párty stany se také nazývají nůžkové stany pro svoji konstrukci, která umožňuje stan roztáhnout stejně jako nůžky. U tohoto zastřešení hraje prim logistika – snadná manipulace, rozměr i cena. Nůžkáč roztáhnete ve dvou lidech během 60 vteřin (3×3 m, 3×6 m) a požadovaný prostor máte zakrytý. Na postavení a složení party stanu nepotřebujete tým odborníků. Stačí, když ho staví pověřená osoba.

Tento typ zastřešení je vhodný jak pro párty oslavu na zahradě, tak i firemní event nebo sportovní akci. Používá se nejčastěji jako prezentační nebo prodejní zastřešení.

Technická data:

Party stany Olomouc

> výška okapu – 1,9 m
> rozměry – 3×3 m, 3×6 m, 4×8 m
> nosná konstrukce – nůžková konstrukce profilovaná ze slitiny hliníku s povrchovou úpravou elox, spojky z tvrzeného plastu
> k dispozici mnoho doplňků – zátěžové vaky, okapy, bočnice, banery, cateringový nábytek atd.
> pokud budete chtít vyrobit potištěný stan s logem, vyrábí se pomocí technologie UV sublimačního tisku
> opláštění je odolné vůči vodě, plísni i UV záření

Tento produkt si můžete pronajmout i zakoupit.
Pokud požadujete další informace, kontaktujte nás.

Velkostany


Velkostany určeny pro eventy

Velkoprostorové stany se sedlovou střechou jsou určeny k výstavbě rychle a snadno montovatelného dočasného zastřešení. Slouží především k rychlému zastřešení rozsáhlých venkovních společenských a sportovních akcí a podobným účelům. Krátkodobě je lze využít i jako haly či skladovací prostory.
Ideální řešení jako ochrana proti slunci či nepřízni počasí.

Něco málo technických dat:

Velkostan pro firemní akce

> výška okapu – 2,5 m (na objednávku lze zvýšit a na 3,7 m)
> šířka – 8 m, 10 m, 12 m, 15 m, 20 m a 25 m
> délka – dle modulů 4 m nebo 5 m (5 m, 10 m, 15 m atd.)
> úhel sedlové střechy – 22°
> nosná konstrukce – drážkové profily ze slitiny hliníku s povrchovou úpravou elox, ocelové spojky s povrchovou úpravou pozinkováním
> opláštění – vyrobeno z lakovaných PVC nánosovaných polyesterových tkanin (tzv. autoplachtovina), které se vyznačují vysokou pevností a jsou odolné proti povětrnostním vlivům i dešti, zaručují dobrou propustnost světla a stálobarevnost (na objednávku lze potisknout)Velkostany Vám zastřeší velký prostor.
> životnost – opláštění 10–25 let, konstrukce 30 let

Tento produkt si můžete pronajmout i zakoupit. Součástí pronájmu je i pojištění proti živelným pohromám.
Pokud požadujete další informace, kontaktujte nás.

Dřevěné stánky

Dřevěný stánek pro venkovní akce

Prodejní stánky s dřevěnou konstrukcí a textilním opláštěním vytvářejí stylového ducha celé akce. Jsou vhodné pro realizaci rukodělných a farmářských trhů či jarmarků. Tyto „klasické stánky“ jako krátkodobé zastřešení jsou také hojně využívány v období Vánoc a Velikonoc.

Technické parametry:

Dřevěný tradiční stánek

> šířka – 2,0 m
> hloubka – 1,5 m
> konstrukce – dřevo
> opláštění – letní a zimní provedení, textilní, voděodolné
> snadná a rychlá montáž bez nutnosti použití nářadí
> doplňky – osvětlení, tepelný zářič a další dle požadavků zákazníka
> tento produkt si můžete zakoupit i pronajmout, možný potisk textilních bočnice i střechy

Event manažer

Máte na firmě množství nůžkových stanů či velkostan a nevíte si rady s postavením? Chcete pořádat akci, ale nevíte, jak to vše zvládnete? Jestli stan postavíte správně nebo bezpečně? Nevadí. Stačí, když nás oslovíte a o všechno se postaráme. Vy se můžete věnovat organizaci vlastního eventu.

Z dlouhotrvajících zkušeností v realizaci akcí a s používáním zastřešení víme, že není jednoduché chránit investice, které v zastřešení máte a proto se snažíme bedlivě střežit bezpečnost a funkčnost zastřešení. Zejména se jedná o poryvy větru a deště, který v kombinaci s nevhodným ukontvením mohou způsobit značné škody.

Prezentace firem

Napsat komentář

Web plný sportu a sportovního zboží pro rychlobruslení, volejbal i jiné týmové a individuální sporty. Zabýváme se i organizací sportovních eventů a pronájmem produktů pro zajištění akcí..