Cateringový nábytek a doplňky pro event

Cateringový nábytekNábytek procházel dlouhým vývojem než se z něj stal ten, který známe nyní. Nábytek má různou konstrukci, funkci i parametry.
Cateringový nábytek je specifický v odolnosti vůči vnějším vlivům a lze jej tedy bez problémů využívat i pro venkovní akce. Tento nábytek má horní desku vyrobenu z odolného HDPE plastu a kontrukci z lehkých trubek. Kombinace odolnosti, konstrukční jednoduchosti a nízké hmotnosti z něj dělá vynikajícího pomocníka pro růzmné účely.
Pro svůj univerzální vzhled se hojně využívá při organizaci eventů jako jsou:

  • svatby, svatební hostiny
  • svátky, narozeniny, Vánoce, dětské dny, párty
  • firemní oslavy, konference
  • sportovní události, závody
  • prodejní a jiné prezentační akce

Cateringový nábytek-sestavaDalší výhoda party nábytku je jeho variabilita. Skládací nohy a u některých stolů i půlená horní deska umožňuje jednoduchou manipulaci. Snadná logistika ho předurčila pro různé použití. I ten tejvětší stůl (244×70 cm nebo kulatý stůl o průměru 154 cm) lze převážet v osobním autě. Během necelé minuty z velkých stolů uděláte skladné balení (125×70 cm a 154×80 cm).

Cateringový nábytek – stoly, židle, křesla, lavice

Party nábytek je obsáhlý sortiment zahrnující židle, stoly ale i lavice a křesla. Lze z něj dělat sestavy stolů, pivní sety nebo jiné.

Nabídka nábytku na zapůjčení i prodej:
Cateringové křeslo Cateringová židle Cateringová lavice

Cateringové křeslo

Cateringová židle skládací

Cateringová lavice 183×29 cm

Cateringová lavice

Cateringový stůl 86×86 cm

Cateringový loketní stůl 110×70 cm

Cateringový stůl pr.115 cm

Cateringová lavice

Cateringový stůl průměr 154 cm
půlená deska

Cateringový stůl 183×70 cm
půlená/pevná deska

Cateringový stůl 244×70 cm
půlená deska

Dřevěný pivní set

Pivní set – 220 cm
1x stůl, 2x lavice

Vaši poptávku můžete zaslat přes kontaktní formulář (níže), mail info@sport-action.cz nebo se dotázat po telefonu +420 776 70 86 96 – WhatsApp, Viber. Včasnou rezervací produktu či služby zabezpečíte dokonalý průběh Vašeho eventu.

Napsat komentář

Web plný sportu a sportovního zboží pro rychlobruslení, volejbal i jiné týmové a individuální sporty. Zabýváme se i organizací sportovních eventů a pronájmem produktů pro zajištění akcí..