Nafukovací skluzavka – skákací hrad, dětské hřiště

Na každé akci většího či měnšího charakteru je třeba myslet i na návštěvníky nejmenší, kteří se zde ocitají ne tak úplně „dobrovolně“ 🙂 Rodič je spokojený, když i dítko je spokojené a tak se součástí eventů stal i doprovodný program pro děti. Hlavním lákadlem bývá nafukovací skluzavka nebo skákací hrad.

Nafukovací skluzavku či hrad lze pronajmout nebo nechat vyrobit na zakázku. Na Vaši akci přijedeme, přivezeme nafukovadlo, obsloužíme Vás a na konci vše sbalíme a odvezeme.

Nafukovací skluzavka
Nafukovací skluzavka

Nafukovací dětské hřiště

Dětské hřiště určeno pro ty nejmenší. Narozeninová párty může začít. Hřiště je na místě 🙂
Nafukovací dětské hřiště je bezpečný prostor pro hru a dovádění menších dětí, které uhlídat je docela um. Hřiště můžete využít v nístosti i venku na různých společenských událostech. Pokud jsou na akcích spokojené děti, jsou i rodiče.
TECHNICKÉ PARAMETRY:
Rozměr atrakce je 8×5 m, pro umístění je potřebný pevný, rovný povrch.
Nutno zajisti přívod elektrické energie: 1,1 kW/16 A/220 V.

Nafukovací dětské hřiště
Nafukovací skluzavka

Vaši poptávku můžete zaslat přes kontaktní formulář (níže), mail info@sport-action.cz nebo se dotázat po telefonu +420 776 70 86 96 – WhatsApp, Viber. Včasnou rezervací produktu či služby zabezpečíte dokonalý průběh Vašeho eventu.

Napsat komentář

Web plný sportu a sportovního zboží pro rychlobruslení, volejbal i jiné týmové a individuální sporty. Zabýváme se i organizací sportovních eventů a pronájmem produktů pro zajištění akcí..