Nafukovací startovní brána

Nafukovací brána je již tradičně znakem sportovního klání. Startovní bránou začíná závodní zápolení a tou i končí. Je do velké vzdálenosti viditelná a dává jasně najevo, že cíl je na dosah vlastních sil. Toto nafukovadlo lze využít i jako vstupní bránu do areálu výstavy, místa konání Dětského dne či jiného tématické události.

Nafukovací startovní brány nebo vstupní brány
Nafukovací startovní brána

Nejžádanější velikostí brány je rozměr 10×5 m (venkovní) / 8×4 m (vnitřní). Je vhodná pro všechny druhy sportů od rychlobruslení na inline bruslích, cyklistiky, běhů klasických i na lyžích až po stupy do areálů tunning party, zemědělských či chovatelských výstav.

Nafukovací bránu lze pronajmout i vyrobit na zakázku.

Vaši poptávku můžete zaslat přes kontaktní formulář (níže), mail info@sport-action.cz nebo se dotázat po telefonu +420 776 70 86 96 – WhatsApp, Viber. Včasnou rezervací produktu či služby zabezpečíte dokonalý průběh Vašeho eventu.

Napsat komentář

Web plný sportu a sportovního zboží pro rychlobruslení, volejbal i jiné týmové a individuální sporty. Zabýváme se i organizací sportovních eventů a pronájmem produktů pro zajištění akcí..