Potisk – trička, dresy atd.

Stalo se již běžnou záležitostí, že každý chce mít něco jedinečného. Díky dostupným cenám a technologiím je reálné dodat textil s úpravou potiskem či výšivkou. Dodáváme od 1 kusu. Ať už je to maturitní tričko, dárek k narozeninám, týmový dres nebo pracovní montérky.

Grafický návrh -> výroba -> dotisk

Snažíme se nabídnout FULL SERVIS což pro nás znamená se postarat o realizaci požadavku:

  • grafický návrh – máte myšlenku, kterou chcete umístit na textil (logo, text, obrázek atd.) a na nás je úprava a umístění na požadované místo
  • správná volba textilu (materiál, velikost) – střih trička, dresu či jiného textilu nevyhovuje všem a proto si můžete vybrat i tím, že si je vyzkoušíte, vyberete a v návaznosti na to navrhneme technologii výroby dle požadavků na grafiku, počet, materiál
  • dodáme textil – můžete přijít s rozličným požadavkem a nabídneme řešení, nabídneme tričko, mikinu, tílko, čepici, bundu, kraťasy, montérky a jiné dle požadavků.
  • dotisk – tiskem či výšivkou upravený textil vydrží mnoho pracích cyklů a za těch let už nevíte, kdo potisk vyráběl. To vůbec nevadí. Stačí, když donesete předlohu a podle ní vyrobíme obdobný potisk.
  • potisk vlastního textilu – máte rádi vše připravené z vlastních zdrojů? Stačí přijít a graficky upravíme textil, který přinesete.

NAHORU

Technologie přenesení grafického návrhu na textil

Trika – bavlna | polyester | POTISK – sublimace | řezaný transfer | sítotisk | výšivka

Řezaný potisk textilu

Nejběžnější typ maloseriové výroby designu na tričko je řezaný potisk. Používají se bavlněná trička s hmotností 160g/m2.
Technologie, jejíž princip spočívá v přenosu daného grafického prvku na elastickou vinylovou či flockovou fólii. Po vyřezání a separaci přebytečných částí materiálu je grafický motiv za pomoci termolisu přenesen na vybraný textil. Předností technologie je hranová ostrost a přesnost. Nelze vyrobit extrémně malá loga či písmena. Tuto technologii nelze aplikovat na pogumované oděvy.


NAHORU

Sublimační potisk textilu

Nejvhodnějším materiálem pro aplikaci této technologie je 100% polyester, nebo směs bavlny a polyesteru a jeho výrobky.
Technologie výroby je potisk speciálním sublimačním inkoustem, který se nanáší na přenosový papír a ten se následně na termolisu přesune do vlákna textilu, kde je zachycen a po ochlazení se stabilizován.
Sublimační tisk dosahuje výrazných a stálých barev při relativně nízkých nákladech.
Tato technologie má i svá omezení. Celobarevný tisk lze uskutečnit pouze na bílá trička. Bílá barva se netiskne. Černý potisk se může nanést na všechny světlejší barvy textilu kromě černého.


Sítotisk

Sítotisk, též „šablonový tisk“ nebo „průtisk“, je grafická technika. V mezinárodním značení má symbol S. Technologie potisku, při níž se barva loga protlačuje přes speciální síto upnuté v rámu. Barva se vpíjí přímo do struktury materiálu a stává se tak jeho součástí. Poté je tepelně fixována. Tuto technologii nelze aplikovat na fleece, pletené či zimní zboží, kšiltovky a zdvojené materiály. Výhodou je široký výběr barev, trvanlivost, vysoká odolnost vůči mechanickému zatížení.

Výšivka

Kvalitní výšivku vyrábíme na strojích a ručně stavěném vyšívacím programu. Jsme schopni vyšívat do 12 barevných odstínů v jedné výšivce. Kapacitně jsme schopni vyrobit dostatečné množství standardních výšivek na textil.
Předností této technologie je vysoká životnost vyšitého motivu, jeho stálobarevnost, odolnost při praní na vysokou teplotu a při chemickém čištění, s vyjímkou bělení a impregnace.

NAHORU

Reklamní textil

V nabídce je následující paleta barev triček s krátkým i dlouhým rukávem, šátky, šiltovky a jiné.

Jak zvolit velikost textilu

Velikosti modelů triček, tílek i šortek má každá značka jinak a proto níže uvádíme délky jednotlivých dílů textilu. Uvedený je nejpoužívanější model určení pro potisk. Dámský střih je vypasovanější.

Textil si u nás můžete osobně vyzkoušet.

NAHORU

Bavlněné triko

Materiál: 100 % bavlna (složení se může lišit – barva 03 – 97 % bavlna a 3 % viskóza, barva 12 – 85 % bavlna, 15 % viskóza), silikonová úprava
Hmotnost: 160 g/m2
Praní: 40°C
Střih: dámský, pánský-dětský
> vhodné pro sport i každodenní nošení
> v nabídce velikosti XS – 5XL
> na tričko lze umístit jednobarevný nápis i celobarevná fotografieKolik kusů objednat

Minimální objednávka je 1 ks, takže pokud chceš udělat někomu radost na oslavu, svatbu, firemní výročí či jiné, velmi rádi ti tričko potiskneme. Pokud budeš chtít potisknout větší množství triček – dresů – stačí říct. Nábídneme ti optimální technologii výroby dle zadaných požadavků.

NAHORU

Triko vhodné pro sublimační tisk i řezaný transfer

Materiál: 100 % polyester
Hmotnost: 150 g/m2
Praní: 40°C
Střih: dámský, pánský-dětský
> vhodné pro sport i každodenní nošení
> v nabídce i barva neonově žlutá a oranžová
> sublimace celobarevná (bílé triko), černá (všechny světlejší odstíny textilu než je černá) – čím větší je rozdíl barev textilu a potisku, bude potisk výraznější


Vaši poptávku můžete zaslat přes kontaktní formulář (níže), mail info@sport-action.cz nebo se dotázat po telefonu +420 776 70 86 96 – WhatsApp, Viber. Včasnou rezervací produktu či služby zabezpečíte dokonalý průběh Vašeho eventu.

Web dovozce sportovního zboží pro cyklistiku a rychlobruslení. Zabýváme se i organizací sportovních eventů a pronájmem produktů pro zajištění zázemí eventů.