Potisk – trička, dresy atd.

Stalo se již běžnou záležitostí, že každý chce mít něco jedinečného. Díky dostupným cenám a technologiím je reálné dodat textil s úpravou potiskem či výšivkou. Dodáváme od 1 kusu. Ať už je to maturitní tričko, dárek k narozeninám, týmový dres nebo pracovní montérky.

Grafický návrh -> výroba -> dotisk

Snažíme se nabídnout FULL SERVIS což pro nás znamená se postarat o realizaci požadavku:

  • grafický návrh – máte myšlenku, kterou chcete umístit na textil (logo, text, obrázek atd.) a na nás je úprava a umístění na požadované místo
  • správná volba textilu (materiál, velikost) – střih trička, dresu či jiného textilu nevyhovuje všem a proto si můžete vybrat i tím, že si je vyzkoušíte, vyberete a v návaznosti na to navrhneme technologii výroby dle požadavků na grafiku, počet, materiál
  • dodáme textil – můžete přijít s rozličným požadavkem a nabídneme řešení, nabídneme tričko, mikinu, tílko, čepici, bundu, kraťasy, montérky a jiné dle požadavků.
  • dotisk – tiskem či výšivkou upravený textil vydrží mnoho pracích cyklů a za těch let už nevíte, kdo potisk vyráběl. To vůbec nevadí. Stačí, když donesete předlohu a podle ní vyrobíme obdobný potisk.
  • potisk vlastního textilu – máte rádi vše připravené z vlastních zdrojů? Stačí přijít a graficky upravíme textil, který přinesete.

NAHORU

Technologie přenesení grafického návrhu na textil

Textil – trička-bavlna | tričko-polyester | mikiny | tílka | šortky | trenýrky | šiltovky a čepice | POTISK – sublimace | řezaný transfer | sítotisk | digitální tisk | výšivka |

Řezaný transfer

Nejběžnější typ maloseriové výroby designu na tričko je řezaný potisk. Používají se bavlněná trička s hmotností 160g/m2.
Technologie, jejíž princip spočívá v přenosu daného grafického prvku na elastickou vinylovou či flockovou fólii. Po vyřezání a separaci přebytečných částí materiálu je grafický motiv za pomoci termolisu přenesen na vybraný textil. Předností technologie je hranová ostrost a přesnost. Nelze vyrobit extrémně malá loga či písmena. Tuto technologii nelze aplikovat na pogumované oděvy.


NAHORU

Sublimační potisk textilu

Nejvhodnějším materiálem pro aplikaci této technologie je 100% polyester, nebo směs bavlny a polyesteru a jeho výrobky.
Technologie výroby je potisk speciálním sublimačním inkoustem, který se nanáší na přenosový papír a ten se následně na termolisu přesune do vlákna textilu, kde je zachycen a po ochlazení se stabilizován.
Sublimační tisk dosahuje výrazných a stálých barev při relativně nízkých nákladech.
Tato technologie má i svá omezení. Celobarevný tisk lze uskutečnit pouze na bílá trička. Bílá barva se netiskne. Černý potisk se může nanést na všechny světlejší barvy textilu kromě černého.
Maximální velikost jednolitého potisku (jedné části potisku) je 35×35 cm.
PODKLADY PRO TISK: ve křivkách, ve formátu CDR, AI, EPS.

NAHORU

Sítotisk

Sítotisk, též „šablonový tisk“ nebo „průtisk“, je grafická technika. V mezinárodním značení má symbol S. Technologie potisku, při níž se barva loga protlačuje přes speciální síto upnuté v rámu. Barva se vpíjí přímo do struktury materiálu a stává se tak jeho součástí. Poté je tepelně fixována. Tuto technologii nelze aplikovat na fleece, pletené či zimní zboží, kšiltovky a zdvojené materiály. Výhodou je široký výběr barev, trvanlivost, vysoká odolnost vůči mechanickému zatížení.

NAHORU

Digitální tisk

Digitální tisk na textil je ideální pro malé série potisků. Pokud máte požadavek na naprostou věrohodnost potiskovaného motivu na textil, tato technologie je pro to přímo stvořena. Jelikož s digitálním potiskem jsme schopni tisknout až v rozlišení 1200 dpi. Digitální tisk je možné použít na bavlnu ale i směs bavlna – polyester, elastan, lycra, frote, riflovinu. Tiskne se přímo na textil a tisk je odolný vůči praní, ale i UV záření. Tisk je příjemný na omak.

NAHORU

Výšivka

Kvalitní výšivku vyrábíme na strojích a ručně stavěném vyšívacím programu. Jsme schopni vyšívat do 12 barevných odstínů v jedné výšivce. Kapacitně jsme schopni vyrobit dostatečné množství standardních výšivek na textil.
Předností této technologie je vysoká životnost vyšitého motivu, jeho stálobarevnost, odolnost při praní na vysokou teplotu a při chemickém čištění, s vyjímkou bělení a impregnace.

NAHORU

Reklamní textil

V nabídce je následující paleta barev triček s krátkým i dlouhým rukávem, šátky, šiltovky a jiné.

Jak zvolit velikost textilu

Velikosti modelů triček, tílek i šortek má každá značka jinak a proto níže uvádíme délky jednotlivých dílů textilu. Uvedený je nejpoužívanější model určení pro potisk. Dámský střih je vypasovanější.

Textil si u nás můžete osobně vyzkoušet.

NAHORU

Kolik kusů objednat

Minimální objednávka je 1 ks, takže pokud chceš udělat někomu radost na oslavu, svatbu, firemní výročí či jiné, velmi rádi ti tričko potiskneme. Pokud budeš chtít potisknout větší množství triček – dresů – stačí říct. Nábídneme ti optimální technologii výroby dle zadaných požadavků.

NAHORU

Bavlněné triko

Materiál: 100 % bavlna (složení se může lišit – barva 03 – 97 % bavlna a 3 % viskóza, barva 12 – 85 % bavlna, 15 % viskóza), silikonová úprava
Hmotnost: 160 g/m2 nebo 200 g/m2
Praní: 40°C
Střih: dámský, pánský-dětský
> vhodné pro sport i každodenní nošení
> v nabídce velikosti XS – 5XL
> na tričko lze umístit jednobarevný nápis i celobarevná fotografie


NAHORU

Triko 100% polyester – vhodné pro sublimační tisk i řezaný transfer

Materiál: 100 % polyester
Hmotnost: 150 g/m2
Praní: 40°C
Střih: dámský, pánský-dětský
> vhodné pro sport i každodenní nošení
> v nabídce i barva neonově žlutá a oranžová
> sublimace celobarevná (bílé triko), černá (všechny světlejší odstíny textilu než je černá) – čím větší je rozdíl barev textilu a potisku, bude potisk výraznější

NAHORU


NAHORU

Tričko 100% polyester – raglánový střih rukávu

Materiál: 100% polyester
Hmotnost: 140 g/m2
Praní: 40°C
Střih: dámský, pánský
> vhodné pro sport i každodenní nošení
> rychleschnoucí lehká látka
> kulatý výstřih
> raglánové rukávy s prošívanými průramky
> boční švy
> dvojité prošití na ukončení rukávů a v pase
> jemně všité olemování ze stejného materiálu ve výstřihu
> barvy vhodné pro kombinaci trenýrek, trička i tílka
Velikost: dámské – XS – XL, pánské – XS – 3XL
> možnosti potisku: sublimace, řezaný tranfer, sítotisk, digitální tisk
> plnobarevný sublimační potisk lze jen na bílé triko; na světlá trika je možný jen černý sublimační potisk; na ostatní barevné trička pouze transfer a jiné technologie

NAHORU


NAHORU

Tílko funkční – 100% polyester

Materiál: 100% polyester
Hmotnost: 140 g/m2
Praní: 40°C
Střih: dámský (ramínka vedena vzadu do kříže – racer styl), pánský
> vhodné pro sport i každodenní nošení
> rychleschnoucí lehká látka
> jemně všité olemování ze stejného materiálu v průramcích a výstřihu
> na spodním lemu zakončení dvojitým prošitím
> barvy vhodné pro kombinaci trenýrek i trička
Velikost: dámské – XS – XL, pánské – XS – 3XL
> možnosti potisku: sublimace, řezaný tranfer, sítotisk, digitální tisk
> plnobarevný sublimační potisk lze jen na bílé tílko; na světlá tílka je možný jen černý sublimační potisk; na ostatní barevné tílka pouze transfer a jiné technologie

NAHORUNAHORU

Šortky – 100% polyester

Materiál: 100% polyester
Hmotnost: 160 g/m2
Praní: 40°C
Střih: pánský-dětský
> vhodné pro sport i každodenní nošení
> pohodlné volné šortky s širokými nohavicemi bez bočních švů
> malá vnitřní kapsička všitá do pasového kraje
> pasový okraj stažený všitou pruženkou
Velikost: dětské – 122 cm/6 let, 134 cm/8 let, 146 cm/10 let, 158 cm/12 let, pánské-unisex – S – 3XL
> možnosti potisku: sublimace, řezaný tranfer, sítotisk, digitální tisk
> plnobarevný sublimační potisk lze jen na bílé šortky; na světlé šortky je možný jen černý sublimační potisk; na ostatní barevné šortky pouze transfer a jiné


NAHORU

Trenýrky – boxerky

Materiál: 95% Bavlna, 5% Elastan
Hmotnost: 160 g/m2
Praní: 40°C
Střih: pánský
> vhodné pro sport i každodenní nošení
> v nabídce barvy, které můžete sladit s tílkem nebo tričkem
> možnosti potisku: řezaný tranfer, sítotisk, digitální tisk

NAHORU

Vaši poptávku můžete zaslat přes kontaktní formulář (níže), mail info@sport-action.cz nebo se dotázat po telefonu +420 776 70 86 96 – WhatsApp, Viber. Včasnou rezervací produktu či služby zabezpečíte dokonalý průběh Vašeho eventu.

Web plný sportu a sportovního zboží pro rychlobruslení, volejbal i jiné týmové a individuální sporty. Zabýváme se i organizací sportovních eventů a pronájmem produktů pro zajištění akcí..