Samolepky

Samolepka je zvláštní druh papíru, či jiné hmoty, který je z jedné strany vybaven potiskem a z druhé strany lepící vrstvou umožňující přilepení samolepky na povrch předmětu. Je to ideální technologie pro označení výrobku nebo umístění reklamního loga či informace na téměř cokoliv.
Nabídka samolepek je poměrně široká. Je opravdu těžké najít samolepku, kterou bychom nedokázali vyrobit. Samolepky můžeme rozdělit např. podle materiálu na papírové či plastové samolepky, podle lepidla na permanentní, non-permanentní (tj. snadno snímatelné), extra lepivé, opacitní (s krycím lepidlem – neprosvítá přelepený text či grafika), podle povrchové úpravy na lakované, laminované, UV-laminované či bez povrchové úpravy.
Dále lze samolepky ořezat, vysekat, tvarově ořezat na plotru atd. Umíme vyrobit též oboustranné samolepky (sem-tamky), popř. jednostranné samolepky s předním lepením (tisk na straně lepidla). Ze samolepek rovněž vyrábíme polepy vozidel či vitrín, popř. interiérové dekorace. Samolepky tiskneme jak digitálně na produkčních archových strojích tak i na velkoformátových eco-solventních plotrech. Záleží tedy jen na Vás a Vašich potřebách. Popište nám svou představu a my ji vytvoříme 🙂

Vaši poptávku můžete zaslat přes kontaktní formulář (níže), mail info@sport-action.cz nebo se dotázat po telefonu +420 776 70 86 96 – WhatsApp, Viber. Včasnou rezervací produktu či služby zabezpečíte rychlou výrobu.

Web plný sportu a sportovního zboží pro rychlobruslení, volejbal i jiné týmové a individuální sporty. Zabýváme se i organizací sportovních eventů a pronájmem produktů pro zajištění akcí..