Šantovka spinning maraton – 23.5.2015

Spinning je populární aktivita, která umožňuje lidem zlepšovat si fyzickou kondici. Sestává z pohybu jako na kole jen s tím rozdílem, že se při šlapání nikam nepřesouváte 🙂 Aktivita je doplněna hudbou, která účastníky motivuje k výkonu.
Pro ty z Vás, co jim 60 minut nestačí máme maraton. Dáváme Vám výzvu v podobě tříhodinového spinning maratonu, který se bude konat v prostorách obchodního centra Šantovka. Jedná se o nejvyšší patro centra.

Zdá se Vám 180 minut aktivity příliš? Nebojte, budeme dělat pravidelné přestávky. Je to motivace posunout se ve výkonu dál – nezapomeňte, že zátěž si určujete Vy 😉

Zajištěno: občerstvení, pitný režim, šatna, sprcha koťátkoOrange club - spinning centrum, TRX, kruhový trénink, PowerPlate
Cena: 250,- Kč (platba u partnerů akce Orange club a Fit-Ko, klikni na loga)
Datum: sobota, 23.5.2015, 17 – 20 hodin, 180 minut
Místo: nejvyšší patro obchodního centra Šantovka Olomouc, Polská 1201/1, nedaleko autobusového nádraží Tržnice – mapa
Kontakt. telefon 776 70 86 96 (Vodafone, Viber, WhatsApp), FB do zpráv – Sport-Cyklo.cz | Událost na FB

Mapa 2.patra obchodního centra Galerie Šantovka Olomouc

Místo pro Šantovka spinning maraton se nachází nedaleko vstupu do OC z nadzemního parkoviště, které se nachází na střeše OC Galerie Šantovka. Uvnitř je prostor v blízkosti kinosálu Premiere Cinemas.

Co si vzít s sebou:

Je to sportovní událost a proto je vhodné se na ni sportovně obléknout 🙂
Doporučujeme si vzít leginy nebo obeplejší kalhoty a funkční tričko. Ideální je cyklistický dres, který má vycpávku. Ta snižuje otlak sedacích partií 🙂 Spinnery mají na pedálech z jedné strany nášlapný systém a ze druhé strany klipsny. Můžete tedy mít cyklistické tretry nebo tenisky.
Předpokládáme, že přijdete s dobrou náladou a instruktoři Vám sobotní podvečer ještě zpříjemní.

Zobrazit leták.

Virtuální prohlídka OC Galerie Šantovka

Napsat komentář

Web plný sportu a sportovního zboží pro rychlobruslení, volejbal i jiné týmové a individuální sporty. Zabýváme se i organizací sportovních eventů a pronájmem produktů pro zajištění akcí..