Proč hrát LOL turnaje a ligy-benefity

Hrajeme volejbal, protože nás baví, ale proč bysme si neudělali radost i nějakou tou výhodou 🙂
Níže vidíš stručný přehled firem a výrobců, kteří přispívají ke tvé spokojenosti. Využíváme je my a víme, že budeš spokojený,-á i ty.

Benefity pro účastníky LOL turnajů

V prvé řadě je potřeba si říct, proč vůbec vznikla LOL 🙂
LOL (Liga Olomouc) vznikla z nedostatku herní nabídky volejbalu – volejbalových turnajů v Olomouci. Jsme ve fázi, kdy se věnuje vzdělávání a posouvání výkonnosti hráčů nižších výkonností velmi málo lidí. Většina se zaměřuje na krajské soutěže a výše. LOL-ka se chce zabývat zvyšováním výkonnosti i obecních celků, které třeba po jedné sezoně díky losovaným turnajům i týmovým ligám získávají dovednosti, které hráče posouvají dál a výš. LOL dává hráčům i družstvům možnost poměřit síly s ostatními.
LOL – turnaje smíšených týmů – snažíme se nabídnout smíšeným družstvům svoji realizaci a tím jejich zlepšování. Pro zábavnější hru jsou zastoupeny v týmu obě pohlaví. Zápas tím získává úžasný náboj, kdy při vzájemné spolupráci žen i mužů jsme nuceni se povznést 🙂

Sweet Orange Club – fitcentrum, funkční trénink

Funkční fitness centrum Sweet Orange Club ti nabízí pro tvoji aktivní přípravu i regeneraci několik aktivit, které pomáhají volejbalistům „najít“ svoji sílu a výbušnost a zpevní bolavá ramena. Ideální v tomto je TRXTotal-Body Resistance Exercise (= cviky pro zatížení celého těla). Cvičí se s hmotností vlastního těla a procvičíš hlavně stabilizační svaly. Cvičením zlepšíš koordinaci a kompenzuješ svalové disbalance.
Pro zvýšení výkonnosti i těch nejmenších a hlubokých svalů zejména v oblasti páteře ti pomůže PowerPlate – vibrační plošina, která 3-násobně zvyšuje zatížení svalstva oproti běžnému cvičení a ve cvičební jednotce, která má pouze 25 minut se nastartuješ na vyšší level.
Spinning je úžasný pro aerobní trénink a svoji vytrvalost můžeš posunout dál i na lekcích trvajících 90 minut. Lze absolvovat i maratony v délce 3 a 6 hodin.
Adresa: Sweet Orange Club, Schweitzerova 64a, 779 00 Olomouc – Povel (naproti hasičů)
Výhoda pro hráče LOL – SLEVA -10% na služby fitcentra.
Pro více informací klikni na logo.

Nahoru

ROXYrental.cz – pronájem zázemí pro eventy

Firma se zabývá pronájmem zázemí pro pořádání sportovních, společenských eventů a staveb. Zejména se jedná o pronájem nůžkových stanů, pivních setů,mobilních toalet, mobilních plotů a dalších produktů, který si lze představit třeba při konání pivních slavností.
Při pořádání turnajů LOL využíváme nůžkové stany, pivní sety a ozvučení. Značka ROXYrental také zabezpečí výrobu nůžkových stanů v jedné barvě nebo s potiskem v designu dle požadavku.
Více informací najdeš na www.ROXYrental.cz
Výhoda pro hráče LOL – SLEVA -10% na nabízené služby.
Pro více informací klikni na logo.

Nahoru

MIZUNO – sportovní zboží

Značku známe pro její prvotřídní produkty, které zahrnují zejména volejbalové boty, nákolenky, ponožky a další oblečení.
Historie značky MIZUNO sahá až k roku 1906 ve městě Osaka (Japonsko). Za výrobky se skrývá dlouhý vývoj a mnoho vylepšení, které můžeme využívat při každém pohybu na hřišti 🙂
Výhoda pro hráče LOL – možnost si produkty vyzkoušet na turnajích LOL a na některé zboží SLEVA -20% na vybrané položky.
Pro více informací klikni na logo.

Nahoru

MIKASA – volejbalové a beach-volejbalové míče, doplňky

Míče určené na volejbal a beach volejbal jsou schváleny FIVB jako exkluzivní hrací míče a jsou určeny pro všechny soutěže FIVB včetně Olympijských her. Mikasa se vyznačují špičkovou kvalitou s mnoha patenty. To vše díky letitým zkušenostem a vývojem s těmi nejlepšími odborníky na míčové sporty. Proto si je oblíbili profesionální hráči po celém světě a staly se dokonce oficiálním hracím míčem FIVB, FINA a Olympijských her.
V roce 1917 byla firma MIKASA založena ve městě Hirošima (Japonsko).
Výhoda pro hráče LOL – možnost si produkty vyzvednout na turnajích LOL a SLEVA -10% nebo akční cena na vybrané položky.
Pro více informací klikni na logo.

Nahoru

MOLTEN – volejbalové, beach-volejbalové míče, textil a doplňky

S logem se setkáváme již 1. listopadu 1958 v Hirošimě (Japonsko), kdy byla založena. Je největším výrobcem míčů a sportovního vybavení na světě.
Pouze 4 roky po založení se basketbalové, volejbalové a fotbalové míče staly oficiálními hracími míči OH Tokio 1964, od roku 1984 je basketbalový míč MOLTEN oficiálním míčem všech OH – Los Angeles (1984), Soul (1988), Barcelona (1992), Atlanta (1996), Sydney (2000), Atény (2004), Peking (2008) a Londýn (2012).
Heslo značky – For the real game
vyjadřuje přesvědčení celé společnosti MOLTEN, že skutečná hra nastane tehdy, když míče a sportovní pomůcky umožní svojí dokonalostí sportovcům využít plný potenciál a předvést maximální výkon.

Výhoda pro hráče LOL – možnost si produkty vyzvednout na turnajích LOL a SLEVA -10% nebo akční cena na vybrané produkty.
Pro více informací klikni na logo nebo na Sport-XL.cz.

Nahoru

GALA – volejbalové, beach-volejbalové míče a doplňky

Výrobce a dodavatel míčů pro volejbal, nohejbal, basketbal, fotbal a další sporty.
Gala je jediným evropským výrobcem špičkových volejbalových míčů, míčů pro házenou a nohejbal, dále je dodavatelem basketbalových, fotbalových a jiných sportovních míčů. Výrobky značky Gala jsou určeny pro profesionální, výkonnostní i rekreační sport a splňují všechny přísně předepsané technické parametry. Vysokou kvalitu míčů potvrzují certifikáty mezinárodních federací FIVB a FIBA.
Výhoda pro hráče LOL – možnost si produkty vyzvednout na turnajích LOL a SLEVA -10% nebo akční cena na vybrané produkty.
Pro více informací klikni na logo.

Nahoru

NUTREND – výrobce doplňků výživy

Společnost NUTREND je lídr na trhu s produkty sportovní výživy a s potravinami pro aktivní životní styl. Vlastní nejmodernější technologie, tisíce metrů výrobních i skladových prostor a šířkou portfolia i jeho zaměřním nemá na trhu konkurenci. Nabídka je rozdělena do tří divizí: Bodybuilding, Endurance a Active lifestyle. V roce 2018 oslavila společnost NUTREND 25 let úspěšného působení na českých i zahraničních trzích a významně rozšířila své prostory.
Výhoda pro hráče LOL – možnost si produkty vyzvednout na turnajích LOL a SLEVA -20% nebo akční cena na vybrané produkty.
Pro více informací klikni na logo.

Nahoru

Sportovní a jiné zboží – běh, bruslení, fitness a další

Každý volejbalista je sportovec, který se chce hýbat. Občas si zaběhá, projede se na koloběžce, na bruslích nebo jen tak relaxuje, odpočívá.
Aby tvé aktivity byly více rodinnou záležitostí, nadělili jsme ti slevy na portálech se zbožím pro pohyb, odpočinek, děti i volný čas trávený doma:

Fossa.cz
obchod pro kolečkové a lední brusle, koloběžky, servis
Sport-XL.cz
vše pro zdravý pohyb
Obchod-Cenbtrum.cz
domácí a pracovní potřeby

Výhoda pro hráče LOL – možnost si produkty vyzvednout na turnajích LOL a akční cena na vybrané produkty

Nahoru

Výroba sportovních dresů – návrh / výroba / dotisk

Dresy slouží k jednotnému vizuálu družstva. Nabízíme dresy bavlněné i polyesterové, ve velikosti od 110 cm (4 roky) až po 4XL (opravdu velké oblečení). Dle požadavku vytvoříme náhled dresu, vyrobíme ho a můžeš hrát 🙂
Výroba dresu je od 1 ks a to znamená, že dotisky stávajících dresů nejsou problém. Vytvoříme ti logo dle požadavku z donesených podkladů.
Portfólio textilních výrobků, které lze zahrnout jako dres je široké: šiltovka, tričko, tílko, kraťasy, kalhoty, mikina, vesta, bunda, top a další.
Pro více informací klikni na logo.

Nahoru

Výroba reklamního a dárkového zboží – návrh řešení / výroba

Reklama je zviditelnění se. Spektrum možností, jak toho docílit je opravdu velké – od samolepek, reklamních PVC banerů až po vlajky, nůžkové stany s potiskem nebo potisk auta pomocí potištěné magnetické folie. Způsobů, jak zaujmout je velmi mnoho. Stačí si jen vybrat 🙂
Dárkové zboží je určeno těm, které chceme obdarovat a proto si na tom necháváme záležet, aby tento dárek byl jako bysme ho dávali my.
Na turnajích a ligách využíváme těchto služeb ve formě medailí, které jsou vypalované laserem.
Každý nosíme svůj nápad, jak by to či ono mělo vypadat a proto nám napiš, co bys potřeboval-a vyrobit a my ti to zhmotníme.
Například: potisk textilu – sítotisk, sublimace, výšivka, potisk keramiky (sklo, porcelán) – gravírování, sítotisk, pískování, výroba plochých i prostorových předmětů z překlížky, vstupní náramky na akci, klíčenky, sedací vaky, nafukovací startovní brána, pneumatický baner-stan a mnoho dalších možností.
Pro více informací klikni na logo.

Nahoru

Web plný sportu a sportovního zboží pro rychlobruslení, volejbal i jiné týmové a individuální sporty. Zabýváme se i organizací sportovních eventů a pronájmem produktů pro zajištění akcí..